Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - GP Windekind 2005

---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             04-25-2005
    GP Windekind                                                     20:43:05
    3april2005                                               Classe  8
                     Classement sur Manche n 1    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -    0   6    00:01:56
  2 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -    2   6    00:00:08
  3 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    3   6    00:00:11
  4 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -    4   6    00:00:19
  5 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N05  8     -    5   4        *   
  6 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    6   1        *   
  7 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -    7   1        *   
  8 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -   13                
  9 B1044   FEYS            Tom             KRAB N49  8     -   13                
 10 B1078   VANDEKERKHOVE   Tim             KRAB N111 8     -   13                
 11 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -   13                
 12 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   13                
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             04-25-2005
    GP Windekind                                                     20:43:11
    3april2005                                               Classe  8
                     Classement sur Manche n 2    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -    0   8    00:02:44
  2 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    2   8    00:00:13
  3 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -    3   7        *   
  4 B1078   VANDEKERKHOVE   Tim             KRAB N111 8     -    4   7        *   
  5 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -    5   7        *   
  6 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -    6   7        *   
  7 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -    7   7        *   
  8 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    8   5        *   
  9 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N05  8     -    9   4        *   
 10 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -   10   2        *   
 11 B1044   FEYS            Tom             KRAB N49  8     -   13                
 12 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   13                
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             04-25-2005
    GP Windekind                                                     20:43:16
    3april2005                                               Classe  8
                     Classement sur Manche n 3    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    0   8    00:02:24
  2 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -    2   8    00:00:06
  3 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    3   8    00:00:10
  4 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -    4   8    00:00:13
  5 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -    5   7        *   
  6 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N05  8     -    6   5        *   
  7 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -    7   4        *   
  8 B1078   VANDEKERKHOVE   Tim             KRAB N111 8     -    8   4        *   
  9 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -    9   3        *   
 10 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -   10   1        *   
 11 B1044   FEYS            Tom             KRAB N49  8     -   13                
 12 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   13                
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             04-25-2005
    GP Windekind                                                     20:43:20
    3april2005                                               Classe  8
                     Classement par Equipe         ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  Pen Tot
  1 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8    0  0  2  0  0  0   -    2
  2 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8    6  2  0  0  0  0   -    8
  3 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8    3  8  3  0  0  0   -   14
  4 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8    4  5  5  0  0  0   -   14
  5 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8    2  3 10  0  0  0   -   15
  6 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N05  8    5  9  6  0  0  0   -   20
  7 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8    7  7  7  0  0  0   -   21
  8 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8   13  6  4  0  0  0   -   23
  9 B1078   VANDEKERKHOVE   Tim             KRAB N111 8   13  4  8  0  0  0   -   25
 10 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8   13 10  9  0  0  0   -   32
 11 B1044   FEYS            Tom             KRAB N49  8   13 13 13  0  0  0   -   39
 12 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8   13 13 13  0  0  0   -   39

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.