Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - IMLAVEE @ Surfclub windekind

---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      05-15-2005
    Imlavee 2005                                                     20:10:38
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n 1    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 K700    GRAHAM          Steel           PKA        8     -    0   8    00:07:48
  2 B1003   CARELS          Bert            RSYC N12  8     -    2   8    00:00:25
  3 K708    HILL            Chris           PKA        8     -    3   8    00:00:34
  4 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    4   8    00:00:40
  5 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N9   8     -    5   8    00:00:51
  6 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    6   7        *   
  7 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N96 8     -    7   7        *   
  8 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -    8   7        *   
  9 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N75  8     -    9   7        *   
 10 B1056   GANTZER         Cedric          RSYC N114 8     -   10   7        *   
 11 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -   11   7        *   
 12 B1001   CLAERHOUT       Pieter          RSYC N18  8     -   12   7        *   
 13 F232    VERNESH         Patrick         LA N2015  8     -   13   7        *   
 14 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N77  8     1   15   7        *   
 15 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -   15   6        *   
 16 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -   16   6        *   
 17 B1010   VAN HANDENHOVE  Jurgen          RSYC N107 8     -   17   6        *   
 18 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   18   6        *   
 19 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -   19   6        *   
 20 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -   20   5        *   
 21 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC N118 8     -   21   5        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      05-15-2005
    Imlavee 2005                                                     20:10:50
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n 2    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 K700    GRAHAM          Steel           PKA        8     -    0   8    00:05:45
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N9   8     -    2   8    00:00:06
  3 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    3   8    00:00:17
  4 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -    4   8    00:00:20
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    5   8    00:00:25
  6 B1003   CARELS          Bert            RSYC N12  8     -    6   8    00:00:34
  7 K708    HILL            Chris           PKA        8     -    7   8    00:00:37
  8 B1056   GANTZER         Cedric          RSYC N114 8     -    8   7        *   
  9 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -    9   7        *   
 10 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -   10   7        *   
 11 B1010   VAN HANDENHOVE  Jurgen          RSYC N107 8     -   11   7        *   
 12 B1001   CLAERHOUT       Pieter          RSYC N18  8     -   12   7        *   
 13 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -   13   7        *   
 14 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N75  8     -   14   7        *   
 15 F232    VERNESH         Patrick         LA N2015  8     -   15   7        *   
 16 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -   16   7        *   
 17 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC N118 8     -   17   7        *   
 18 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N96 8     -   18   6        *   
 19 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   19   6        *   
 20 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N77  8     -   20   6        *   
 21 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      05-15-2005
    Imlavee 2005                                                     20:11:08
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n 3    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 K700    GRAHAM          Steel           PKA        8     -    0   7    00:05:50
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N9   8     -    2   7    00:00:12
  3 B1003   CARELS          Bert            RSYC N12  8     -    3   7    00:00:16
  4 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    4   7    00:00:19
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     -    5   7    00:00:24
  6 K708    HILL            Chris           PKA        8     -    6   7    00:00:31
  7 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N96 8     -    7   7    00:00:33
  8 B1056   GANTZER         Cedric          RSYC N114 8     -    8   7    00:00:42
  9 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N75  8     -    9   7    00:00:44
 10 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -   10   6        *   
 11 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -   11   6        *   
 12 B1001   CLAERHOUT       Pieter          RSYC N18  8     -   12   6        *   
 13 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -   13   6        *   
 14 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -   14   6        *   
 15 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -   15   6        *   
 16 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N77  8     -   16   6        *   
 17 B1010   VAN HANDENHOVE  Jurgen          RSYC N107 8     -   17   6        *   
 18 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -   18   5        *   
 19 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC N118 8     -   19   5        *   
 20 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   20   4        *   
 21 F232    VERNESH         Patrick         LA N2015  8     -   21   1        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      05-15-2005
    Imlavee 2005                                                     20:11:28
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n 4    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 K700    GRAHAM          Steel           PKA        8     -    0   10   00:15:29
  2 K708    HILL            Chris           PKA        8     -    2   10   00:00:14
  3 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8     -    3   10   00:00:22
  4 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N9   8     -    4   10   00:00:29
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8     1    6   10   00:00:31
  6 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8     -    6   9        *   
  7 B1056   GANTZER         Cedric          RSYC N114 8     -    7   9        *   
  8 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N75  8     -    8   9        *   
  9 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8     -    9   9        *   
 10 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N77  8     -   10   8        *   
 11 B1010   VAN HANDENHOVE  Jurgen          RSYC N107 8     -   11   8        *   
 12 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8     -   12   8        *   
 13 B1001   CLAERHOUT       Pieter          RSYC N18  8     -   13   8        *   
 14 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8     -   14   8        *   
 15 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8     -   15   7        *   
 16 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC N118 8     -   16   7        *   
 17 B1003   CARELS          Bert            RSYC N12  8     -   17   6        *   
 18 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N96 8     -   18   1        *   
 19 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8     -   19   1        *   
 20 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8     -   22                
 21 F232    VERNESH         Patrick         LA N2015  8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      05-15-2005
    Imlavee 2005                                                     20:11:49
                                                             Classe  8
                     Classement par Equipe         ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  Pen Tot
  1 K700    GRAHAM          Steel           PKA        8    0  0  0  0  0  0   -    0
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N9   8    5  2  2  4  0  0   -    8
  3 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N83  8    4  3  4  3  0  0   -   10
  4 K708    HILL            Chris           PKA        8    3  7  6  2  0  0   -   11
  5 B1003   CARELS          Bert            RSYC N12  8    2  6  3 17  0  0   -   11
  6 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N29  8    6  5  5  5  0  0   1   16
  7 B1056   GANTZER         Cedric          RSYC N114 8   10  8  8  7  0  0   -   23
  8 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB N58  8   11  9 11  6  0  0   -   26
  9 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N75  8    9 14  9  8  0  0   -   26
 10 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N51  8    8  4 18 22  0  0   -   30
 11 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N96 8    7 18  7 18  0  0   -   32
 12 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N99  8   15 10 10 19  0  0   -   35
 13 B1001   CLAERHOUT       Pieter          RSYC N18  8   12 12 12 13  0  0   -   36
 14 B1080   ONGENA          Yorie           RSYC N81  8   20 13 15  9  0  0   -   37
 15 B1010   VAN HANDENHOVE  Jurgen          RSYC N107 8   17 11 17 11  0  0   -   39
 16 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N77  8   14 20 16 10  0  0   1   41
 17 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N18  8   16 16 14 12  0  0   -   42
 18 B1082   MATHIEU         Cauchie         SYCOD N15 8   19 22 13 14  0  0   -   46
 19 F232    VERNESH         Patrick         LA N2015  8   13 15 21 22  0  0   -   49
 20 B1060   WERBROUCK       Alexander       SYCOD 125  8   18 19 20 15  0  0   -   52
 21 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC N118 8   21 17 19 16  0  0   -   52

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.