Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - Opening Race

---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      10-01-2006
    Openingsrace 2006                                                17:09:55
    Sunday - 1 - October - 2006                              Classe  8
                     Classement sur Manche n° 1    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     -    0   6        *   
  2 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB 76    8     -    2   6        *   
  3 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -    3   6        *   
  4 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -    4   6        *   
  5 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    5   5        *   
  6 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC 7     8     -    6   5        *   
  7 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -    7   5        *   
  8 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -    8   5        *   
  9 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB 56    8     -    9   5        *   
 10 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -   10   5        *   
 11 B1091   ROSSEEL         Martijn         WINDEKIND  8     -   11   4        *   
 12 H159    BRUYN           Harald          BHC        8     -   12   3        *   
 13 B1126   GOBYN           Leander         SYCOD      8     -   13   2        *   
 14 B1096   DIRIX           Manot           KRAB 133   8     -   14   2        *   
 15 B1128   BOVIJN          Dries           SYCOD 135  8     -   15   2        *   
 16 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     1   17   1        *   
 17 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     1   18   1        *   
 18 B1023   SANVITO         Vittorio        RSYC 92    8     -   18   1        *   
 19 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC 94    8     -   19   1        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      10-01-2006
    Openingsrace 2006                                                17:10:00
    Sunday - 1 - October - 2006                              Classe  8
                     Classement sur Manche n° 2    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB 76    8     -    0   6        *   
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     -    2   6        *   
  3 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -    3   6        *   
  4 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    4   6        *   
  5 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -    5   6        *   
  6 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -    6   6        *   
  7 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     -    7   6        *   
  8 H159    BRUYN           Harald          BHC        8     -    8   5        *   
  9 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB 56    8     -    9   5        *   
 10 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -   10   5        *   
 11 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC 7     8     -   11   4        *   
 12 B1128   BOVIJN          Dries           SYCOD 135  8     -   12   4        *   
 13 B1096   DIRIX           Manot           KRAB 133   8     -   13   3        *   
 14 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -   14   2        *   
 15 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     -   15   2        *   
 16 B1091   ROSSEEL         Martijn         WINDEKIND  8     -   16   2        *   
 17 B1023   SANVITO         Vittorio        RSYC 92    8     -   17   2        *   
 18 B1126   GOBYN           Leander         SYCOD      8     -   18   2        *   
 19 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC 94    8     -   19   1        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      10-01-2006
    Openingsrace 2006                                                17:10:04
    Sunday - 1 - October - 2006                              Classe  8
                     Classement sur Manche n° 3    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     1    1   5        *   
  2 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB 76    8     -    2   5        *   
  3 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    3   5        *   
  4 H159    BRUYN           Harald          BHC        8     -    4   5        *   
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     -    5   5        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -    6   5        *   
  7 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -    7   5        *   
  8 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB 56    8     -    8   4        *   
  9 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -    9   4        *   
 10 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     -   10   4        *   
 11 B1096   DIRIX           Manot           KRAB 133   8     -   11   4        *   
 12 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -   12   4        *   
 13 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC 7     8     -   13   4        *   
 14 B1091   ROSSEEL         Martijn         WINDEKIND  8     -   14   3        *   
 15 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC 94    8     1   16   3        *   
 16 B1128   BOVIJN          Dries           SYCOD 135  8     -   16   3        *   
 17 B1126   GOBYN           Leander         SYCOD      8     -   17   2        *   
 18 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -   18   1        *   
 19 B1023   SANVITO         Vittorio        RSYC 92    8     -   19   1        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      10-01-2006
    Openingsrace 2006                                                17:10:08
    Sunday - 1 - October - 2006                              Classe  8
                     Classement sur Manche n° 4    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB 76    8     -    0   3        *   
  2 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     -    2   3        *   
  3 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     -    3   3        *   
  4 H159    BRUYN           Harald          BHC        8     -    4   3        *   
  5 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -    5   3        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -    6   3        *   
  7 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    7   3        *   
  8 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB 56    8     -    8   3        *   
  9 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -    9   3        *   
 10 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     -   10   3        *   
 11 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -   11   3        *   
 12 B1096   DIRIX           Manot           KRAB 133   8     -   12   2        *   
 13 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC 7     8     -   13   2        *   
 14 B1091   ROSSEEL         Martijn         WINDEKIND  8     -   14   2        *   
 15 B1126   GOBYN           Leander         SYCOD      8     -   15   2        *   
 16 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC 94    8     -   16   1        *   
 17 B1128   BOVIJN          Dries           SYCOD 135  8     -   17   1        *   
 18 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -   20                
 19 B1023   SANVITO         Vittorio        RSYC 92    8     -   20                
---------------------------------------------------------------------------------
    Windekind                                                      10-01-2006
    Openingsrace 2006                                                17:10:12
    Sunday - 1 - October - 2006                              Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB 76    8    2  0  2  0  0  0  0  0  0  0   -    2
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8    0  2  0  3  0  0  0  0  0  0   1    3
  3 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8    5  4  3  7  0  0  0  0  0  0   -   12
  4 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8    4  5 18  5  0  0  0  0  0  0   -   14
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8   16  7  5  2  0  0  0  0  0  0   1   15
  6 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8   10  3  6  6  0  0  0  0  0  0   -   15
  7 H159    BRUYN           Harald          BHC        8   12  8  4  4  0  0  0  0  0  0   -   16
  8 B1003   CARELS          Bert            OB         8    3 10  7 20  0  0  0  0  0  0   -   20
  9 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8    7  6 12  9  0  0  0  0  0  0   -   22
 10 B1064   HOEBEKE         Xavier          KRAB 56    8    9  9  8  8  0  0  0  0  0  0   -   25
 11 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8    8 14  9 11  0  0  0  0  0  0   -   28
 12 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC 7     8    6 11 13 13  0  0  0  0  0  0   -   30
 13 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8   17 15 10 10  0  0  0  0  0  0   1   36
 14 B1096   DIRIX           Manot           KRAB 133   8   14 13 11 12  0  0  0  0  0  0   -   36
 15 B1091   ROSSEEL         Martijn         WINDEKIND  8   11 16 14 14  0  0  0  0  0  0   -   39
 16 B1128   BOVIJN          Dries           SYCOD 135  8   15 12 16 17  0  0  0  0  0  0   -   43
 17 B1126   GOBYN           Leander         SYCOD      8   13 18 17 15  0  0  0  0  0  0   -   45
 18 B1063   SOULASSE        Laurent         RSYC 94    8   19 19 15 16  0  0  0  0  0  0   1   51
 19 B1023   SANVITO         Vittorio        RSYC 92    8   18 17 19 20  0  0  0  0  0  0   -   54

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.