Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - Gluhwein Cup

---------------------------------------------------------------------------------
                                                                   12-10-2006
                                                                     14:19:19
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n° 1    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     -    0   3        *   
  2 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -    2   3        *   
  3 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     -    3   3        *   
  4 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    4   3        *   
  5 G075    LOHMANN         Pascal          GPA        8     -    5   3        *   
  6 H140    POTTERS         Jeroen          BCH        8     -    6   3        *   
  7 H9      GRIMMICK        Jerome          BCH        8     -    7   3        *   
  8 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     -    8   3        *   
  9 H25     GIJSBERS        Dennis          BCH        8     -    9   3        *   
 10 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -   10   3        *   
 11 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -   11   3        *   
 12 B1093   MICHIELS        Claude          RSYC 127   8     -   12   3        *   
 13 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -   13   3        *   
 14 H46     KRELLO          Jordi           BCH        8     -   14   2        *   
 15 H134    VOOGD           Bertil          BCH        8     -   15   2        *   
 16 H110    VAN DE WERVE    Joop            BCH        8     -   16   1        *   
---------------------------------------------------------------------------------
                                                                   12-10-2006
                                                                     14:19:24
                                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n° 2    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8     -    0   4        *   
  2 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8     -    2   4        *   
  3 H9      GRIMMICK        Jerome          BCH        8     -    3   4        *   
  4 H140    POTTERS         Jeroen          BCH        8     -    4   4        *   
  5 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8     -    5   4        *   
  6 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8     -    6   4        *   
  7 G075    LOHMANN         Pascal          GPA        8     -    7   4        *   
  8 H25     GIJSBERS        Dennis          BCH        8     -    8   4        *   
  9 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8     -    9   4        *   
 10 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8     -   10   4        *   
 11 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8     -   11   4        *   
 12 B1093   MICHIELS        Claude          RSYC 127   8     -   12   4        *   
 13 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8     -   13   3        *   
 14 H46     KRELLO          Jordi           BCH        8     -   14   3        *   
 15 H134    VOOGD           Bertil          BCH        8     -   15   1        *   
 16 H110    VAN DE WERVE    Joop            BCH        8     -   17                
---------------------------------------------------------------------------------
                                                                   12-10-2006
                                                                     14:19:27
                                                             Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC 26    8    0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   -    0
  2 B1082   CAUCHIE         Mathieu         SYCOD 14   8    2  2  0  0  0  0  0  0  0  0   -    4
  3 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC 10    8    3  6  0  0  0  0  0  0  0  0   -    9
  4 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD 114  8    4  5  0  0  0  0  0  0  0  0   -    9
  5 H9      GRIMMICK        Jerome          BCH        8    7  3  0  0  0  0  0  0  0  0   -   10
  6 H140    POTTERS         Jeroen          BCH        8    6  4  0  0  0  0  0  0  0  0   -   10
  7 G075    LOHMANN         Pascal          GPA        8    5  7  0  0  0  0  0  0  0  0   -   12
  8 H25     GIJSBERS        Dennis          BCH        8    9  8  0  0  0  0  0  0  0  0   -   17
  9 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC 118   8    8  9  0  0  0  0  0  0  0  0   -   17
 10 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB 79    8   11 10  0  0  0  0  0  0  0  0   -   21
 11 B1007   GERBER          Pieter          KRAB 51    8   10 13  0  0  0  0  0  0  0  0   -   23
 12 B1083   VAN BOVEN       David           RSYC 101   8   13 11  0  0  0  0  0  0  0  0   -   24
 13 B1093   MICHIELS        Claude          RSYC 127   8   12 12  0  0  0  0  0  0  0  0   -   24
 14 H46     KRELLO          Jordi           BCH        8   14 14  0  0  0  0  0  0  0  0   -   28
 15 H134    VOOGD           Bertil          BCH        8   15 15  0  0  0  0  0  0  0  0   -   30
 16 H110    VAN DE WERVE    Joop            BCH        8   16 17  0  0  0  0  0  0  0  0   -   33

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.