Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - Gluhwein Cup 2003

---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-27-2003
    Gluhwein 2003                                                    13:49:02
    Saturday - 27 - December - 2003                          Classe  8
                     Classement sur Manche n 1    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1003   CARELS          Bert            RSYC N09  8     -    0   2    00:36:56
  2 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N31  8     -    2   2    00:04:34
  3 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N50  8     -    3   2    00:06:35
  4 B1040   HORTA           Stephane        RSYC N84  8     1    5   2    00:09:26
  5 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N6   8     -    5   2    00:12:10
  6 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N13  8     -    6   2    00:12:42
  7 F133    SEHIER          Damien          LCL N4624 8     -    7   2    00:15:20
  8 F206    VERNIEST        Stephane        USG  N64? 8     -    8   2    00:17:59
  9 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N68  8     -    9   2    00:18:18
 10 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N46  8     -   10   2    00:32:31
 11 F203    VAN AERDE       Charles         LCL N4630 8     -   11   1        *   
 12 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N89 8     -   12   1        *   
 13 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC N96  8     -   13   1        *   
 14 B1036   LANNOO          Jean-lois       RSYC N81  8     -   14   1        *   
 15 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N86  8     -   15   1        *   
 16 B1008   DE WITTE        Johny           RSYC N19  8     -   16   1        *   
 17 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N78  8     -   17   1        *   
 18 B1026   VAN HOVE        Jos             RSYC N58  8     -   18   1        *   
 19 B1041   MALINA          Jann            RSYC N87  8     -   22                
 20 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N82  8     -   22                
 21 B1048   ARTOIS          Thomas          RSYC N??  8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-27-2003
    Gluhwein 2003                                                    13:49:02
    Saturday - 27 - December - 2003                          Classe  8
                     Classement sur Manche n 2    ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1003   CARELS          Bert            RSYC N09  8     -    0   3    00:26:58
  2 F133    SEHIER          Damien          LCL N4624 8     -    2   3    00:00:17
  3 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N31  8     -    3   3    00:02:38
  4 F203    VAN AERDE       Charles         LCL N4630 8     -    4   3    00:05:31
  5 B1040   HORTA           Stephane        RSYC N84  8     -    5   3    00:07:18
  6 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N13  8     -    6   3    00:08:07
  7 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N6   8     -    7   3    00:11:03
  8 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N68  8     -    8   3    00:11:33
  9 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N50  8     -    9   3    00:12:49
 10 B1048   ARTOIS          Thomas          RSYC N??  8     -   10   2        *   
 11 F206    VERNIEST        Stephane        USG  N64? 8     -   11   2        *   
 12 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC N96  8     -   12   2        *   
 13 B1008   DE WITTE        Johny           RSYC N19  8     -   13   2        *   
 14 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N86  8     -   14   2        *   
 15 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N46  8     -   15   1        *   
 16 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N89 8     -   16   1        *   
 17 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N78  8     -   17   1        *   
 18 B1026   VAN HOVE        Jos             RSYC N58  8     -   18   1        *   
 19 B1036   LANNOO          Jean-lois       RSYC N81  8     -   22                
 20 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N82  8     -   22                
 21 B1041   MALINA          Jann            RSYC N87  8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-27-2003
    Gluhwein 2003                                                    13:49:02
    Saturday - 27 - December - 2003                          Classe  8
                     Classement par Equipe         ( Dfinitif )

 N Voile   Nom             Prnom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 B1003   CARELS          Bert            RSYC N09  8    0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   -    0
  2 B1007   GERBER          Pieter          KRAB N31  8    2  3  0  0  0  0  0  0  0  0   -    5
  3 F133    SEHIER          Damien          LCL N4624 8    7  2  0  0  0  0  0  0  0  0   -    9
  4 B1040   HORTA           Stephane        RSYC N84  8    4  5  0  0  0  0  0  0  0  0   1   10
  5 B1023   VITTORIO        Sanvito         RSYC N50  8    3  9  0  0  0  0  0  0  0  0   -   12
  6 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC N6   8    5  7  0  0  0  0  0  0  0  0   -   12
  7 B1006   CLAERHOUT       Bert            RSYC N13  8    6  6  0  0  0  0  0  0  0  0   -   12
  8 F203    VAN AERDE       Charles         LCL N4630 8   11  4  0  0  0  0  0  0  0  0   -   15
  9 B1002   VYNCK           Samuel          RSYC N68  8    9  8  0  0  0  0  0  0  0  0   -   17
 10 F206    VERNIEST        Stephane        USG  N64? 8    8 11  0  0  0  0  0  0  0  0   -   19
 11 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB N46  8   10 15  0  0  0  0  0  0  0  0   -   25
 12 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC N96  8   13 12  0  0  0  0  0  0  0  0   -   25
 13 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD N89 8   12 16  0  0  0  0  0  0  0  0   -   28
 14 B1008   DE WITTE        Johny           RSYC N19  8   16 13  0  0  0  0  0  0  0  0   -   29
 15 B1045   PELSSERS        Joost           RSYC N86  8   15 14  0  0  0  0  0  0  0  0   -   29
 16 B1048   ARTOIS          Thomas          RSYC N??  8   22 10  0  0  0  0  0  0  0  0   -   32
 17 B1030   BERKVENS        Koen            RSYC N78  8   17 17  0  0  0  0  0  0  0  0   -   34
 18 B1036   LANNOO          Jean-lois       RSYC N81  8   14 22  0  0  0  0  0  0  0  0   -   36
 19 B1026   VAN HOVE        Jos             RSYC N58  8   18 18  0  0  0  0  0  0  0  0   -   36
 20 B1041   MALINA          Jann            RSYC N87  8   22 22  0  0  0  0  0  0  0  0   -   44
 21 B1033   DE SWERT        Jasper          RSYC N82  8   22 22  0  0  0  0  0  0  0  0   -   44

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.