Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - Eurocup @ De Panne 2008

---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:36:33
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8    2  2  2  2  2  3  0  0  0  0   -   10
  2 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8    4  3  3  0  0 16 14  0  0  0   -   24
  3 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8    0  0  0  3 18  4 27  0  0  0   -   25
  4 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8    3  4  6  4  9  7  2  0  0  0   -   26
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8    8  8  4  5  3  2  8  0  0  0   -   30
  6 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8    7  6 27  6  6  8  4  0  0  0   -   37
  7 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8   15 25  9  7  7  0  3  0  0  0   -   41
  8 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8    9  5  5 10 10  6  9  0  0  0   -   44
  9 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8   24  7  7  8 16  5  5  0  0  0   -   48
 10 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8    6 11  8  9  8 11 27  0  0  0   -   53
 11 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8   11 10 13 13 12 13  6  0  0  0   -   65
 12 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8   12  9 10 14 11 10 13  0  0  0   -   65
 13 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8   10 12 12 11  5 17 19  0  0  0   -   67
 14 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8   16 13 14 15 13 14  7  0  0  0   -   76
 15 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8    5 23 11 21  4 20 16  0  0  0   -   77
 16 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8   18 14 16 12 14 18 15  0  0  0   -   89
 17 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8   19 18 17 17 15 12 11  0  0  0   -   90
 18 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8   14 16 15 16 24  9 27  0  0  0   -   94
 19 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8   17 15 20 20 19 15 10  0  0  0   -   96
 20 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8   22 17 18 19 17 21 27  0  0  0   -  114
 21 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8   20 20 19 18 23 27 18  0  0  0   -  118
 22 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8   23 19 22 22 22 22 12  0  0  0   -  119
 23 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8   21 21 23 23 21 19 17  0  0  0   -  122
 24 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8   27 22 21 27 20 27 27  0  0  0   -  144
 25 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8   13 27 27 27 27 27 27  0  0  0   -  148
 26 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8   25 24 24 27 27 27 27  0  0  0   -  154
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:05
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8    2  2  2  2  2  3  0  0  0  0   -   10
  2 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8    4  3  3  0  0 16 14  0  0  0   -   24
  3 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8    0  0  0  3 18  4 27  0  0  0   -   25
                                                                          Total pour MASTER MEN:  59
  4 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8    3  4  6  4  9  7  2  0  0  0   -   26
 13 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8   10 12 12 11  5 17 19  0  0  0   -   67
 21 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8   20 20 19 18 23 27 18  0  0  0   -  118
                                                                          Total pour OPEN MEN  : 211
 17 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8   19 18 17 17 15 12 11  0  0  0   -   90
 24 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8   27 22 21 27 20 27 27  0  0  0   -  144
                                          -     
                                                                          Total pour MASTER WOM: 388
 23 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8   21 21 23 23 21 19 17  0  0  0   -  122
                                          -     
                                          -     
                                                                          Total pour OPEN WOMEN: 430
 25 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8   13 27 27 27 27 27 27  0  0  0   -  148
                                          -     
                                          -     
                                                                          Total pour JUNIOR    : 456
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:24
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 1    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -    0   5        *   
  2 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    2   5        *   
  3 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    3   5        *   
  4 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -    4   5        *   
  5 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -    5   5        *   
  6 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -    6   5        *   
  7 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    7   5        *   
  8 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    8   5        *   
  9 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -    9   5        *   
 10 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   10   4        *   
 11 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   11   4        *   
 12 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   12   4        *   
 13 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   13   4        *   
 14 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   14   4        *   
 15 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -   15   4        *   
 16 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   16   4        *   
 17 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   17   4        *   
 18 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   18   4        *   
 19 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   19   4        *   
 20 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   20   4        *   
 21 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   21   3        *   
 22 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   22   3        *   
 23 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   23   2        *   
 24 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -   24   2        *   
 25 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   25   1        *   
 26 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:27
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 2    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -    0   5        *   
  2 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    2   5        *   
  3 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -    3   5        *   
  4 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    4   5        *   
  5 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -    5   5        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    6   5        *   
  7 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -    7   5        *   
  8 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    8   5        *   
  9 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -    9   5        *   
 10 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   10   5        *   
 11 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -   11   4        *   
 12 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   12   4        *   
 13 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   13   4        *   
 14 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   14   4        *   
 15 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   15   4        *   
 16 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   16   4        *   
 17 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   17   4        *   
 18 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   18   4        *   
 19 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   19   3        *   
 20 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   20   3        *   
 21 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   21   3        *   
 22 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   22   2        *   
 23 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -   23   2        *   
 24 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   24   2        *   
 25 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -   25   1        *   
 26 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:30
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 3    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -    0   4        *   
  2 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    2   4        *   
  3 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -    3   4        *   
  4 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    4   4        *   
  5 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -    5   4        *   
  6 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    6   4        *   
  7 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -    7   4        *   
  8 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -    8   4        *   
  9 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -    9   4        *   
 10 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   10   4        *   
 11 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -   11   4        *   
 12 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   12   4        *   
 13 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   13   4        *   
 14 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   14   4        *   
 15 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   15   4        *   
 16 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   16   3        *   
 17 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   17   3        *   
 18 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   18   3        *   
 19 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   19   3        *   
 20 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   20   3        *   
 21 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   21   3        *   
 22 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   22   3        *   
 23 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   23   2        *   
 24 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   24   1        *   
 25 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
 26 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:33
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 4    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -    0   3        *   
  2 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    2   3        *   
  3 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -    3   3        *   
  4 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    4   3        *   
  5 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    5   3        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    6   3        *   
  7 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -    7   3        *   
  8 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -    8   3        *   
  9 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -    9   3        *   
 10 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -   10   3        *   
 11 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   11   3        *   
 12 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   12   3        *   
 13 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   13   3        *   
 14 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   14   3        *   
 15 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   15   3        *   
 16 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   16   3        *   
 17 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   17   3        *   
 18 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   18   2        *   
 19 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   19   2        *   
 20 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   20   2        *   
 21 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -   21   2        *   
 22 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   22   2        *   
 23 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   23   1        *   
 24 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   27                
 25 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   27                
 26 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:37
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 5    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -    0   6        *   
  2 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    2   6        *   
  3 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    3   6        *   
  4 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -    4   6        *   
  5 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -    5   6        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    6   6        *   
  7 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -    7   6        *   
  8 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -    8   6        *   
  9 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    9   6        *   
 10 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -   10   6        *   
 11 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   11   6        *   
 12 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   12   5        *   
 13 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   13   5        *   
 14 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   14   5        *   
 15 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   15   5        *   
 16 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -   16   5        *   
 17 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   17   5        *   
 18 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -   18   4        *   
 19 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   19   4        *   
 20 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   20   4        *   
 21 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   21   4        *   
 22 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   22   4        *   
 23 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   23   3        *   
 24 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   24   2        *   
 25 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   27                
 26 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:42
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 6    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -    0   5        *   
  2 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    2   5        *   
  3 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    3   5        *   
  4 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -    4   5        *   
  5 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -    5   5        *   
  6 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -    6   5        *   
  7 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    7   5        *   
  8 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    8   5        *   
  9 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -    9   5        *   
 10 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   10   4        *   
 11 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -   11   4        *   
 12 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   12   4        *   
 13 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -   13   4        *   
 14 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -   14   4        *   
 15 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   15   4        *   
 16 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -   16   3        *   
 17 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   17   3        *   
 18 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   18   3        *   
 19 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   19   3        *   
 20 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -   20   2        *   
 21 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   21   1        *   
 22 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   22   1        *   
 23 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   27                
 24 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
 25 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   27                
 26 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   27                
---------------------------------------------------------------------------------
    RSYC                                                           12-22-2008
    Eurocups @ De Panne                                              20:37:46
    20 - 21 december                                         Classe  8
                     Classement sur Manche n 7    

 N Voile   Nom             Pr?m          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 K99     SWAN            Peter           MASTER MEN 8     -    0   3        *   
  2 G1173   SPIERING        Bernd           OPEN MEN   8     -    2   3        *   
  3 H140    POTTERS         Jeroen          MASTER MEN 8     -    3   3        *   
  4 B1083   VAN BOVEN       David           MASTER MEN 8     -    4   3        *   
  5 G466    STIMPEL         Nick            MASTER MEN 8     -    5   3        *   
  6 H106    DE GRAAUW       Maarten         MASTER MEN 8     -    6   3        *   
  7 B1128   BOVIJN          Dries           MASTER MEN 8     -    7   3        *   
  8 B1033   DE SWERT        Jasper          MASTER MEN 8     -    8   3        *   
  9 K16     TRAINOR         Daniel          MASTER MEN 8     -    9   3        *   
 10 K15     TRAINOR         John            MASTER MEN 8     -   10   3        *   
 11 G165    GRAB            Annika          MASTER WOM 8     -   11   3        *   
 12 K625    BODSWORTH       Neil            OPEN MEN   8     -   12   3        *   
 13 B1045   PELSSERS        Joost           MASTER MEN 8     -   13   3        *   
 14 G819    LUTZ            Malte           MASTER MEN 8     -   14   2        *   
 15 H11     KUIJKEN         Lex             MASTER MEN 8     -   15   2        *   
 16 H151    VAN LIER        Jens            MASTER MEN 8     -   16   2        *   
 17 G1174   MOHR            Stephanie       OPEN WOMEN 8     -   17   2        *   
 18 G833    PAUL            Patrick         OPEN MEN   8     -   18   2        *   
 19 H13     SMITS           Robert          OPEN MEN   8     -   19   1        *   
 20 G508    HAESEN          Renate          MASTER WOM 8     -   27                
 21 B1003   CARELS          Bert            MASTER MEN 8     -   27                
 22 G509    HAESEN          Jurgen          MASTER MEN 8     -   27                
 23 H42     VAN DER TOL     Arjen           MASTER MEN 8     -   27                
 24 H40     DE JONG         Christian       JUNIOR     8     -   27                
 25 B1068   VANREUSEL       Dirk            OPEN MEN   8     -   27                
 26 B1060   WERBROECK       Alexander       MASTER MEN 8     -   27                

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.