Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - GP Windekind 2010

---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             03-16-2010
    GP Windekind                                                     14:34:16
    7 maart 2010                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n° 1    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          OB         8     -    0   6        *   
  2 H13     SMITS           Robert          BCH        8     -    2   6        *   
  3 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -    3   6        *   
  4 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC       8     -    4   6        *   
  5 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -    5   6        *   
  6 B1083   VAN BOVEN       David           OB         8     1    7   5        *   
  7 B1131   WINTERS         Ronny           LVV        8     -    7   4        *   
  8 B1160   DE RAUW         Guy             LVV        8     -    8   4        *   
  9 B1068   VAN REUSEL      Dirk            VVW IN/OUT 8     -   10                
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             03-16-2010
    GP Windekind                                                     14:34:20
    7 maart 2010                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n° 2    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          OB         8     -    0   7        *   
  2 B1083   VAN BOVEN       David           OB         8     -    2   7        *   
  3 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -    3   7        *   
  4 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC       8     -    4   7        *   
  5 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -    5   7        *   
  6 H13     SMITS           Robert          BCH        8     -    6   7        *   
  7 B1131   WINTERS         Ronny           LVV        8     -    7   5        *   
  8 B1160   DE RAUW         Guy             LVV        8     -    8   5        *   
  9 B1068   VAN REUSEL      Dirk            VVW IN/OUT 8     -    9   4        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             03-16-2010
    GP Windekind                                                     14:34:27
    7 maart 2010                                             Classe  8
                     Classement sur Manche n° 3    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1083   VAN BOVEN       David           OB         8     -    0   8        *   
  2 B1033   DE SWERT        Jasper          OB         8     -    2   8        *   
  3 H13     SMITS           Robert          BCH        8     -    3   8        *   
  4 B1003   CARELS          Bert            OB         8     -    4   8        *   
  5 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -    5   8        *   
  6 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC       8     -    6   8        *   
  7 B1131   WINTERS         Ronny           LVV        8     -    7   6        *   
  8 B1160   DE RAUW         Guy             LVV        8     -    8   5        *   
  9 B1068   VAN REUSEL      Dirk            VVW IN/OUT 8     -    9   2        *   
---------------------------------------------------------------------------------
    Surfclub Windekind                                             03-16-2010
    GP Windekind                                                     14:34:30
    7 maart 2010                                             Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  Pen Tot
  1 B1033   DE SWERT        Jasper          OB         8    0  0  2  0  0  0   -    2
  2 B1083   VAN BOVEN       David           OB         8    6  2  0  0  0  0   1    9
  3 H13     SMITS           Robert          BCH        8    2  6  3  0  0  0   -   11
  4 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8    3  3  5  0  0  0   -   11
  5 B1021   BROUSSE         Thibaud         RSYC       8    4  4  6  0  0  0   -   14
  6 B1003   CARELS          Bert            OB         8    5  5  4  0  0  0   -   14
  7 B1131   WINTERS         Ronny           LVV        8    7  7  7  0  0  0   -   21
  8 B1160   DE RAUW         Guy             LVV        8    8  8  8  0  0  0   -   24
  9 B1068   VAN REUSEL      Dirk            VVW IN/OUT 8   10  9  9  0  0  0   -   28

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.