Belgian Buggy Association (BBA)

Belgian Buggy Association (BBA) [ home | zoeken | contacteer ons ] [ nederlands | english ]

Resultaten - Oostduinkerke 2

---------------------------------------------------------------------------------
    BBA - Sycod                                                    05-23-2004
    Kitebuggy Race Oostduinkerke 2004                                23:07:19
    Sunday - 23 - May - 2004                                 Classe  8
                     Classement sur Manche n° 1    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB       8     -    0   9        *   
  2 B1003   CARELS          Bert            BELGIUM    8     -    2   9        *   
  3 B1021   BROUSSE         Thibaud         BELGIUM    8     -    3   9        *   
  4 B1007   GERBER          Pieter          KRAB       8     -    4   9        *   
  5 B1041   MALINA          Jan             RSYC       8     -    5   9        *   
  6 B1002   VYNCK           Samuel          BELGIUM    8     1    7   9        *   
  7 B1006   CLAERHOUT       Bert            BELGIUM    8     -    7   9        *   
  8 B1071   PLASSCHAERT     Thomas          BELGIUM    8     -    8   9        *   
  9 B1048   ARTOIS          Thomas          BELGIUM    8     -    9   8        *   
 10 B1023   SANVITO         Vittorio        BELGIUM    8     -   10   8        *   
 11 B1001   CLAERHOUT       Pieter          BELGIUM    8     -   11   8        *   
 12 B1034   DEMEULENAERE    Jean-pierre     BELGIUM    8     -   12   8        *   
 13 F206    VERNIEST        Stephane        FRANCE     8     -   13   8        *   
 14 B1033   DE SWERT        Jasper          BELGIUM    8     -   14   8        *   
 15 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD      8     -   15   8        *   
 16 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -   16   7        *   
 17 B1036   LANNOO          Jean-louis      RSYC       8     -   17   7        *   
 18 F226    CAPIAUX         Sebastien       FRANCE     8     -   18   7        *   
 19 B1060   WERBROUCK       Alexander       BELGIUM    8     -   19   5        *   
 20 B1040   HORT            Stephane        RSYC       8     -   20   1        *   
 21 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC       8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    BBA - Sycod                                                    05-23-2004
    Kitebuggy Race Oostduinkerke 2004                                23:07:27
    Sunday - 23 - May - 2004                                 Classe  8
                     Classement sur Manche n° 2    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1003   CARELS          Bert            BELGIUM    8     -    0   8        *   
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         BELGIUM    8     -    2   8        *   
  3 B1007   GERBER          Pieter          KRAB       8     -    3   8        *   
  4 B1002   VYNCK           Samuel          BELGIUM    8     -    4   8        *   
  5 B1040   HORT            Stephane        RSYC       8     -    5   8        *   
  6 B1006   CLAERHOUT       Bert            BELGIUM    8     -    6   8        *   
  7 B1033   DE SWERT        Jasper          BELGIUM    8     -    7   8        *   
  8 B1001   CLAERHOUT       Pieter          BELGIUM    8     -    8   8        *   
  9 B1041   MALINA          Jan             RSYC       8     -    9   7        *   
 10 B1023   SANVITO         Vittorio        BELGIUM    8     -   10   7        *   
 11 B1071   PLASSCHAERT     Thomas          BELGIUM    8     -   11   7        *   
 12 F206    VERNIEST        Stephane        FRANCE     8     -   12   7        *   
 13 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -   13   7        *   
 14 B1048   ARTOIS          Thomas          BELGIUM    8     -   14   7        *   
 15 F226    CAPIAUX         Sebastien       FRANCE     8     -   15   6        *   
 16 B1036   LANNOO          Jean-louis      RSYC       8     -   16   6        *   
 17 B1060   WERBROUCK       Alexander       BELGIUM    8     -   17   5        *   
 18 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD      8     -   18   4        *   
 19 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC       8     -   19   4        *   
 20 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB       8     -   20   1        *   
 21 B1034   DEMEULENAERE    Jean-pierre     BELGIUM    8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    BBA - Sycod                                                    05-23-2004
    Kitebuggy Race Oostduinkerke 2004                                23:07:33
    Sunday - 23 - May - 2004                                 Classe  8
                     Classement sur Manche n° 3    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1003   CARELS          Bert            BELGIUM    8     -    0   8        *   
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         BELGIUM    8     -    2   8        *   
  3 B1002   VYNCK           Samuel          BELGIUM    8     -    3   8        *   
  4 B1006   CLAERHOUT       Bert            BELGIUM    8     1    5   8        *   
  5 B1040   HORT            Stephane        RSYC       8     -    5   8        *   
  6 B1001   CLAERHOUT       Pieter          BELGIUM    8     -    6   8        *   
  7 B1023   SANVITO         Vittorio        BELGIUM    8     -    7   8        *   
  8 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD      8     -    8   8        *   
  9 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB       8     1   10   7        *   
 10 B1033   DE SWERT        Jasper          BELGIUM    8     -   10   7        *   
 11 B1048   ARTOIS          Thomas          BELGIUM    8     -   11   7        *   
 12 B1060   WERBROUCK       Alexander       BELGIUM    8     -   12   7        *   
 13 B1041   MALINA          Jan             RSYC       8     -   13   7        *   
 14 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC       8     -   14   6        *   
 15 B1071   PLASSCHAERT     Thomas          BELGIUM    8     1   16   6        *   
 16 F206    VERNIEST        Stephane        FRANCE     8     -   16   6        *   
 17 F226    CAPIAUX         Sebastien       FRANCE     8     -   17   6        *   
 18 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -   18   6        *   
 19 B1036   LANNOO          Jean-louis      RSYC       8     1   20   5        *   
 20 B1007   GERBER          Pieter          KRAB       8     -   20   1        *   
 21 B1034   DEMEULENAERE    Jean-pierre     BELGIUM    8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    BBA - Sycod                                                    05-23-2004
    Kitebuggy Race Oostduinkerke 2004                                23:07:38
    Sunday - 23 - May - 2004                                 Classe  8
                     Classement sur Manche n° 4    

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl  Pen  Tot   Tour Temps
  1 B1021   BROUSSE         Thibaud         BELGIUM    8     -    0   8        *   
  2 B1007   GERBER          Pieter          KRAB       8     -    2   8        *   
  3 B1040   HORT            Stephane        RSYC       8     -    3   8        *   
  4 B1006   CLAERHOUT       Bert            BELGIUM    8     -    4   8        *   
  5 B1001   CLAERHOUT       Pieter          BELGIUM    8     -    5   8        *   
  6 B1033   DE SWERT        Jasper          BELGIUM    8     -    6   8        *   
  7 B1023   SANVITO         Vittorio        BELGIUM    8     -    7   8        *   
  8 F206    VERNIEST        Stephane        FRANCE     8     -    8   7        *   
  9 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB       8     -    9   7        *   
 10 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD      8     -   10   7        *   
 11 B1002   VYNCK           Samuel          BELGIUM    8     -   11   7        *   
 12 B1071   PLASSCHAERT     Thomas          BELGIUM    8     -   12   7        *   
 13 B1036   LANNOO          Jean-louis      RSYC       8     -   13   7        *   
 14 B1060   WERBROUCK       Alexander       BELGIUM    8     -   14   7        *   
 15 B1048   ARTOIS          Thomas          BELGIUM    8     -   15   7        *   
 16 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8     -   16   7        *   
 17 B1003   CARELS          Bert            BELGIUM    8     -   17   7        *   
 18 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC       8     -   18   5        *   
 19 F226    CAPIAUX         Sebastien       FRANCE     8     -   19   3        *   
 20 B1041   MALINA          Jan             RSYC       8     -   22                
 21 B1034   DEMEULENAERE    Jean-pierre     BELGIUM    8     -   22                
---------------------------------------------------------------------------------
    BBA - Sycod                                                    05-23-2004
    Kitebuggy Race Oostduinkerke 2004                                23:07:40
    Sunday - 23 - May - 2004                                 Classe  8
                     Classement par Equipe         

 N° Voile   Nom             Prénom          Club       Cl   1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Pen Tot
  1 B1003   CARELS          Bert            BELGIUM    8    2  0  0 17  0  0  0  0  0  0   -    2
  2 B1021   BROUSSE         Thibaud         BELGIUM    8    3  2  2  0  0  0  0  0  0  0   -    4
  3 B1007   GERBER          Pieter          KRAB       8    4  3 20  2  0  0  0  0  0  0   -    9
  4 B1040   HORT            Stephane        RSYC       8   20  5  5  3  0  0  0  0  0  0   -   13
  5 B1002   VYNCK           Samuel          BELGIUM    8    6  4  3 11  0  0  0  0  0  0   1   14
  6 B1006   CLAERHOUT       Bert            BELGIUM    8    7  6  4  4  0  0  0  0  0  0   1   15
  7 B1012   OYAERT          Matthijs        KRAB       8    0 20  9  9  0  0  0  0  0  0   1   19
  8 B1001   CLAERHOUT       Pieter          BELGIUM    8   11  8  6  5  0  0  0  0  0  0   -   19
  9 B1033   DE SWERT        Jasper          BELGIUM    8   14  7 10  6  0  0  0  0  0  0   -   23
 10 B1023   SANVITO         Vittorio        BELGIUM    8   10 10  7  7  0  0  0  0  0  0   -   24
 11 B1041   MALINA          Jan             RSYC       8    5  9 13 22  0  0  0  0  0  0   -   27
 12 B1071   PLASSCHAERT     Thomas          BELGIUM    8    8 11 15 12  0  0  0  0  0  0   1   32
 13 B1049   VERVAECKE       Jelle           SYCOD      8   15 18  8 10  0  0  0  0  0  0   -   33
 14 F206    VERNIEST        Stephane        FRANCE     8   13 12 16  8  0  0  0  0  0  0   -   33
 15 B1048   ARTOIS          Thomas          BELGIUM    8    9 14 11 15  0  0  0  0  0  0   -   34
 16 B1060   WERBROUCK       Alexander       BELGIUM    8   19 17 12 14  0  0  0  0  0  0   -   43
 17 B1045   PELSSERS        Joost           KRAB       8   16 13 18 16  0  0  0  0  0  0   -   45
 18 B1036   LANNOO          Jean-louis      RSYC       8   17 16 19 13  0  0  0  0  0  0   1   47
 19 F226    CAPIAUX         Sebastien       FRANCE     8   18 15 17 19  0  0  0  0  0  0   -   50
 20 B1055   STEINFORT       Frederic        RSYC       8   22 19 14 18  0  0  0  0  0  0   -   51
 21 B1034   DEMEULENAERE    Jean-pierre     BELGIUM    8   12 22 22 22  0  0  0  0  0  0   -   56

 
Copyright 2002-2014, Belgian Buggy Association. Alle rechten voorbehouden.
Bij problemen of vragen: contacteer ons.